Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma için yapılar ve alt yapılarda geniş kapsamlı araştırmaların yapıldığı bilinmektedir. Tıkanıklık açma çalışmalarına önemli olan, doğru alet kullanımı ve buna ek olarak da tıkanıklık tespit çalışmalarının modern cihazlarla yapılmasıdır. Aynı zamanda problem olarak büyük olan tıkanmalar, boru hatlarını daha çabuk çatlatma ve buna ek olarak ileri derecede duvarlara zarar verme boyutlarına kadar ulaşmaktadır. Tıkanmaların meydana gelen alanlarında, çok yoğun kirli bir tabaka  oluşur ve istenmeyen kokuları da beraberinde getirir.

Tıkanık boru açma konusunda öncelikle çalışmaların sistemli ve daha çok uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Avantajı olarak da, düzenli gider açma ve daha kolay temizleme yöntemleri de aynı zamanda ortaya çıkmış olacaktır. Boruların her bölgesinde yoğun olarak meydana gelen ve bunun da dezavantajı olarak yapılarda meydana gelen pimaşlarınçatlaması gibi çok kötü durumlar kendini göstermiş olacaktır. Tıkanmalar yüzünden bina içlerinde duvar aralarında büyük çatlamalara kadar giden sıkıntılar kendini daha da çok göstermektedir. Tıkanmaların açılmasında bölgesel olarak uzmanların ve tesisat çalışmalarını sürdüren kişilerin verdiği sistemsel çalışmalar ön planda olacaktır.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklık açma fiyatı genellikle tıkanıklığın boyutuna göre değişmektedir. Bu çalışmaları, daha çok malzeme kullanımı ve buna  ek olarak da daha çok ekip çalışmasının sağlanması direk etki eden faktörlerdir. Tıkanıklık açma fiyatı 300 ile 700 TL arasında bulunduğu kat ve konumuna göre değişkenlik göstermektedir. Tabiki bu işlem kırmadan yapılmaktadır yapınızın kırılıp dökülmesini göz önünde bulundurarak bu işlemi seçmelisiniz. Tıkanmalar artık çok daha  düzenli çalışmalar ve boru hatlarında hasarsız ekip çalışması sağlanarak modern cihazlar ile tıkanıklık açma işlemleri yapılmaktadır.

Tıkanmaların ana nedeni olan pis oluşumlar, binalardan boru hattına girerek, bu alanlarda ciddi bir risk meydana getirir. Bu nedenden dolayı da, tıkanmaların izleme yöntemleri uygulayarak,  daha geniş kapsamlı bir araştırma ile tespitin yapılmasında direk etki eden yöntemlerdir. Kamera ile tıkanıklık tespit edilip robotlar yardımı ile tıkanıklık açma işlemi uygulanmaktadır.  Tıkanıklık açma işlemlerinde, tamamen uzman ekiplerin yaptıkları sistemsel çalışma örgütlenmesi ve ekip çalışması sayesinde mükemmel hızlı derece açma çalışmaları ile firmamız kendisini göstermektedir.

Tıkalı Banyo Gideri Açma

Tıkalı Banyo Gideri Açma İletişim numaralarımızı aradığınız zaman tıkalı pimaş açma ve Tıkalı Banyo Gideri Açma hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Yeniliklere ve teknolojiye açık olan firmamız tıkalı pimaş açma cihazlarının en iyisine sahiptir ve sadece cihaz tıkalı pimaş açmak için yeterli değildir bu konuda eğitim almış personellerle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yapınızda tıkalı pimaşmı var? Tıkanıklığın nedenini bilmiyormusunuz bizi arayın biz kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın nedenini tespit edip kırmadan onarımını sağlayalım. Tıkalı banyo gideri açma konusunda  konusundaki ayrıcalığı siz değerli müşterilerimize yaşatalım.

Tıkalı pimaşlar olduğunda insanlar evlerini sorgusuz sualsız tesisatçı tarafından kırılırdı. Geleneksel olarak tıkalı pimaş tamir yöntemi tıkalı olan bölgenin ve yakınlarının ve daha sonra komple pimaş hattının kırılması ile sonuçlanırdı. Siz tüm bunların olmasına olanak vermeden bizimle iletişime geçin ve biz kırmadan tüm sorunlarınızı çözelim. Banyonuzun tavanında ıslaklık, nemlenme oluşuyorsa komşunuzun banyodaki pimaş giderlerini kontrol ettirmesi gerekmektedir.

Komşunun yeni tadilat yapmış olması onda sorun olmayacağı düşünülemez mutlaka kontrol edilmelidir. Pimaş tıkanıklıkları aynı zamanda su sızıntılarınada neden olmaktadır. Bir dairedeki pimaş tıkanıklığını son teknoloji cihazlarımız ile firmamız tarafından kırmaya gerek kalmadan robotlarımız sayesinde açıyoruz. Pimaşınızda tıkanıklı oluşması alt komşunuzun ve sizin huzurunuzu kaçırabilir. Hizmet anlayışımız gereği sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet insanların yaşadığı ve bulunduğu tüm binalar için gerekli olan en önemli alanlardan biridir. Tuvaletlerde yanlış kullanımlar ya da gider borularında meydana gelen sorunlar nedeniyle tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşılaşılmaktadır. Tuvalete atılan katı cisimlerin suda çözünememesine bağlı olarak meydana çıkan bu sorunu çözmek için farklı yöntemler bulunmaktadır. Tuvalet ve banyoların ana hatlarını oluşturan gider boruları zamana yenik düşerek aşınmaya uğrayabilmektedir. Yıpranma sonucu su kaçaklarına neden olabildiği gibi tıkanıklıklara da neden olabilmektedir. Her iki durumda sizin için ve sizinle aynı apartmanda bulunan komşularınız için olumsuz bir durum oluşmasına neden olmaktadır. Bu sorunların büyük ebatlarda yaşanması durumunda işin ehli tesisatçılardan destek almanız en doğru karar olacaktır. Yanlız tesisatçı çağırmadan önce yapılan ancak uzmanların kesinlikle yapılması gerektiğini söyledikleri bazı küçük uygulamalar da bulunmaktadır.

Karşılaştığımız sorunlarda tuvalete atılan plastikler, kâğıt havlular, bayan hijyen ürünleri ve cam şişeler gibi nesneler nedeniyle ortaya çıkan tıkanıklık sorunu hiçbir yeri kırmaya gerek kalmadan çözülebilmektedir. Kullanılan cihazlar yardımıyla pimaş hattınızın çürümüş olmaması durumunda rahatlıkla giderilebilecek bir sorun olan tıkanıklıklarınız için dekorlarınızdan herhangi bir kırma işlemi uygulanmadan tıkanıklık probleminiz çözülebilmektedir. Kameralı cihazlar ilebirlikte tıkanıklığın sebebi belirlenerek sorunu çözmek mümkündür. Tıkalı banyoların açılması için kullandığımız kanal açma makinası ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açılmaktadır.

İstanbul Kanal Açma

Kanalizasyon, bakımı yapılmadığı takdirde giderek dolarak tıkanması neticesinde büyük sorunlar yaratabilmektedir.  İstanbul Kanal Açma firması olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kötü kokunun yayılmasından, kanalizasyonu kullanamayışınıza uzanan bu süreç oldukça zor ve kötü kokularla doludur. Kötü görüntü ve kokunun insan sağlığını da olumsuz yönde etkilemesi nedeni ile de kesinlikle son derece zararlı bu ortam ve durumdan uzak kalarak düzenli olarak temizliğinin yapılması şarttır. Bireylerin yetişen çocuklarının gelişmesinde büyük bir engel olan kanalizasyon tıkanması sağlığı oldukça tehdit etmektedir.

 

Tıkanıklık Açmada Cihazların Etkısı Nedir?

Lavabo tıkanıklığı konusunda size hizmet vermekte olan firmamız, Tıkanıklık Açmada Cihazların Etkisi ile Mutfak ve banyoda kullanılan lavabolar, çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Mutfak giderlerindeki tıkanıklıklar, lavaboya dökülmüş yağlar ve bulaşık artıkları bir araya gelip katılaşması ile oluşur. Banyo lavabolarında ise çoğunlukla sabun artıkları ve saçlar ve traş artıkları lavoba giderlerinin tıkanıklığına sebep olur.

Tıkanıklık açma alanında eğitimli uzman takım arkadaşlarımız son derece titiz çalışmaktadırlar. Tıkanık olan alanı cihaz olmadan yapamayız. Modern cihazlar sayesinde tıkanıklık açma işlemlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Hızlı, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız sayesinde içinden çıkılmayacağını düşündüğünüz tıkanıklıkları bile onarabiliyoruz. Lavabo tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, banyo tıkanıklığıba sebep olan cismi kameralı cihazlarımızla görüntülüyoruz ve onarımını yapıyoruz. Tıkanıklık sorunlarını bir an önce çözüme kavuşturulmazsa istemediğiniz daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar

 • İsotesisat

  Şura Hanım, Kırmadan su kaçağı tespiti ve kanal açma hizmetleri sunan firmamızı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Hizmet anlayışımız gereği sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

  18.2.2017 15:43:32
 • Şura ALPTEKİN

  Mutfaktaki su giderinde çatlak vardı ve alt katın mutfak tavanında su kabarcıkları oluşuyordu, İso tesisat ekibini çağırdım, kameralı cihazlarla sorunu buldular ve kısa sürede hallettiler kendilerini çağırdığım için çok mutluyum, tertemiz üniformaları ile

  18.2.2017 15:42:51
 • İsotesisat

  Aziz bey ile irtibata geçilmiş olup lavobosundaki problem adreste giderilmiştir.

  18.2.2017 15:39:24
 • Aziz Gündoğdu

  Merhaba bu konuda yardimci olup benimle iletisime gecerseniz sevinirim (Mutfak giderinden su devamlı geri geliyor yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

  18.2.2017 15:38:40
 • İsotesisat

  Tıkanıklık açma alanında eğitimli uzman takım arkadaşlarımız son derece titiz çalışmaktadırlar. Tıkanık olan alanı cihaz olmadan yapamayız. Modern cihazlar sayesinde tıkanıklık açma işlemlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

  29.1.2017 00:01:36
 • Gülcan mengi

  Tıkanıklık açmada cihazların etkisi nedir

  28.1.2017 08:21:21

-s2=tikaniklik-acma-s3=