Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı Tesisatçılık mesleği hakkında bilgi; Binalarda (okullar, iş merkezleri, hastaneler vs) atık su (pis su), temiz su ve doğalgaz tesisatının resmi ve özel binalara kadar iletilmesi, çeşitli yakıtlar veya güneş enerjisi ile faal hale gelen ısıtma sistemlerini kuran, bunların bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız. İstanbul su tesisatı su tesisatçısı servisidir, kısaca su tesisat arızaların giderilmesi,  tıkalı lavabo tuvalet veya pimaşların açılması gibi hizmetleri vermekteyiz bölgenize acil tesisatçı çağırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Su tesisatçısı olarak Görevlerimiz ve Çalışma Düzenimiz; Binanın sıhhi tesisat uygulama planı çizilir veya çizilen planı incelenir, su tesisat için gerekli malzeme ve elemanı sağlanır, su tesisatının plana uygun olarak binaya yerleştirilmesi ile ilgili işlemlerini yürütülür. Bina girişindeki enerji kaynağından tüketim cihazlarına kadar, yapılacak tesisatın projesine uygun şekilde döşenmesine nezaret edilir, Gaz kaçaklarına karşı önlemler almak bizim en tabi görevimizdir. Bunlara ek olarak su kaçağı, kırmadan su kaçağı bulma, su kaçağı tespit, su sızıntısı bulma firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbulun tüm semtlerinin su tesisatçısı  olarak büyük onur duymaktayız.

 

Su Tesisatçısı Fiyatları

Su tesisatçısı fiyatları konusunda firmaların birbirinden farklı uygulamaları ile karşılaşmaktayız. Bu değişkenlikler firmaların değerlerine ve semtlerine göre değişmektedir. Yapılacak işin kalitesi ve malzemeye göre fiyatlarda mutlaka değişiklik olmaktadır. Su tesisatçısı fiyatları ortalama olarak değerlendirdik. Ortalama iyi derecede bir kombi ve peteklerin olduğu bir tesisat işinde ve malzemelerinde kaliteli olduğu doğalgaz döşemesinden ortalama 1.500 - 2.000 TL arasında bir ücret ile sizde evinizde su tesisatı döşetebilirsiniz. Ancak markalar Demir döküm kombi ve peteklerin olduğu ve tesisat malzemelerinde Fıratpen olduğu plastik ürünlerde bu fiyat 3.000 TL kadar yükselebilir.

Siz evinizde ortalama bir işçilikte kaliteli tesisat yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olarak evinizin en güzel şekilde suya ve sıcak suya kavuşmasına yardımcı olabiliriz. Su tesisatçısı fiyatları araştırmasında sizde hak verirsiniz farklı ilçeleri araştırmak isterdik ancak zaman ve firmaların fiyatları %5 ile %40 arasında değişiklik göstermektedir.

 

Su Tesisatı

Su tesisatı kurulumunda kullanılan malzemeler ve tesisatın kurulacağı yer sayısı maliyeti etkileyen temel faktörlerdir. Su tesisatında kullanılan ve kesinlikle kaliteli olması gerekenlerin başında tesisat elamanları gelir. Boru tercihinde müşteri hiçbir zaman ucuza kaçmamalıdır. Maliyeti düşük, kalitesiz boru kullanmak çok büyük sıkıntılara yol açabilir. Su tesisatı firmamız tarafından projelendirilerek yapılmaktadır.

Özellikle eski yapılarda kullanılan galvaniz ve demir malzemeler miladını doldurduktan sonra paslanıp işlevini yitirmektedir. Bu da borulardan su sızıntılarına ve musluklardan paslı, pis su akmasına neden olacaktır. Su tesisatı, yapılara uygulanan borular ile kaynaktan çıkartılan temiz suyun kullanıldıktan sonra arıtılıp tekrar doğaya gönderilmesini sağlayan sistemlerdir. Yaşam alanlarımızdaki konfor ve yaşam kalitemizi sağlayan en önemli kısmı olan su tesisatının bakım ve onarım işlemleridir. Su tesisatı, insanların su ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmelerini sağlar.

Su Tesisatçısı İş İlanları

Tesisatçılık Mesleğinin Gerektirdiği Özellikler; Su tesisatçısı iş ilanları Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi su Tesisat Teknikeri olmak isteyenlerin; Matematik ve fiziğe ilgili ve alanlarda yetgin ve başarılı ilişkilerini gözlemleme yeteneğine sahip, Planlanan projeyi uygulayabilme yeteğine sahip, Ellerini ustalıkla kullanabilen, Bedence güçlü ve dayanıklı kimseler olmaları gerekir tesisatçılık mesleğinin ağır taraflarıda vardır. Hizmet anlayışımız gereği sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

Kalorife Tesisatı

Kalorifer tesisatı, yerden ve duvardan ısıtma sistemleri en kaliteli ve  verimli şekilde yapılır. Doğalgaz kolon, tesisat, kombi, kalorifer ve yerden ısıtma projeleriniz  hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı, bakır boru uygulamak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir ve kesinlikle tavsiye edilir. Kombi ve ısıtma tesisatınızın verimini üst seviyede tutacak, kaliteli malzeme kullanarak projelendirilir. Minumum iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliğiniz özel makineler ile uygulama yapılır. Kaloriferleriniz tam verimle çalışması ısıtma yapması sağlanır. Kalorifer tesisatı yapılırken boru ve dirseklerin az dönüşlü ve kısa olmasına özen gösterilmelidir. Bu sayede ısı kayıpları oluşmaz, büyük ölçüde doğalgazda tasarruf ve iyi ısınma sağlanır.

 

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar

 • İsotesisat

  Merhaba Figen Hanım, Vananızı sağ tarafa doğru kapatabilirsiniz. Şayet vananız eski ve suyunuzu kesmiyor ise tesisatcı yardımı ile vananızı küresel vana tavsiyemizdir değiştirebilirsiniz. İyi günler

  27.1.2017 01:00:25
 • Figen OTU

  Binadaki su vanası hangi yöne kapatılır. merhabalar binanın dışında bulunan yani dairemizin hemen kapısının yanındaki bölmede bulunan su vanası hangi yöne kapatılır anlayamadık çünkü her iki tarafada dönüyor ama su kesilmiyor 1 -2 hafta evde olmayacağım

  27.1.2017 00:58:59
 • İsotesisat

  Merhaba Serdal Bey, Öncelikle su tesisatı yaptıracağınız alanın konumunu dizay eddiyseniz projelendirme aşamasına geçilerek müşterilerimize sunum yapılmaktadır. Sonraki adımlarda ise malzeme seçimi yapılarak onayınız doğrultusunda su tesisatı test edilmek kaydı ile teslim edilir.

  27.1.2017 00:49:28
 • Serdal duman

  Su tesisatı yaptirmadan önce nelere dikkat etmeliyiz

  26.1.2017 22:13:47
 • iso Tesisat

  İyi akşamlar Adres bilgilerinize ulaşılmış olup yerinde keşif yapılarak islemleriniz hakkında daha detaylı bilgi keşif sonrası sizinle paylaşılacaktır.

  19.06.2016 22:52:32
 • Abidin Özşahin

  İyi akşamlar Dairemi komple su ve doğalgaz hattını değiştirmek istiyorum konu hakkında destek olurmusunuz

  19.06.2016 22:46:18

-s2=su-tesisatcisi-s3=