Su Kaçağı Tespiti

Eski dönemlere bakıldığı zaman insanların evlerinde ya da iş yerleri içerisinde su kaçağı tespiti konusunda çok büyük sorunlar veya olumsuz durumlar yaşadığını biliyoruz. Fakat artık devrin değiştiğini ve sizlere en iyi şekilde su kaçağı tespiti hizmeti veriliyor olduğunu ve bu hizmeti bulunan bu sektör içerisinde sizlere en iyi şekilde verebilecek olan firmanın ise biz yani İSO TESİSAT firması olduğunu söyleyebiliriz. Su sızıntıları ya da diğer bir adı ile su kaçağı tespit konusunda birden fazla işlem yolu bulunmaktadır. Cihaz yardımları ile ya da cihaz yardımları bulunmadan yapılmakta olabilen bu yöntemler, su kaçağı tespiti konusunda bulunan maliyet durumunu da haliyle oran farkları ile değiştirmektedir. Su kaçağı tespiti yani su kaçağı bulma konusunda bahsedilen sızıntıyı ya da kaçağı bulabilmek için ilgili yüzey üzerinde cihaz yardımı sayesinde sızıntıların tespit edilebilmesi durumu sizler için en iyi hizmetler ile sunulmaktadır. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bahsi geçen su kaçağının iş yeri içerisinde, evlerinizde, daire içerisinde, ofis içerisinde ya da birde fazla kişinin anmış olduğu yerler içerisinde bulunan su kaçağını bizimle birlikte çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Sizlere su kaçağı tespiti ve bunun yanında bakım veya onarımı konusunda ne kadar iyi, güvenilir ve aynı zamanda tam anlamıyla bu işin profesyoneli olduğumuzu gösterebiliriz. İSO TESİSAT olarak bu konuda sizlerin en iyi şekilde hizmet alabileceği ve aynı zamanda sizlere en iyi ustalar ile su kaçağı tespiti konusunda yardım edebileceğimizi iddia ediyoruz. Öyle ki eğer su kaçağı tespiti konusunda uzman ya da iyi olmayan bir firma ile iş yapacak olursanız zarardan başka hiçbir şey elde edemezsiniz. Bundan dolayı eğer bu konuda iyi bir tecrübeye ve bilgiye sahip olan firmadan destek alacak olursanız çok daha iyi bir işe imza atmış olursunuz. Ola ki su tesisatı üzerinde veya içerisinde oluşmuş olan hasarın çok daha küçük çaplı bulunması durumunda onarımı ve bakımı hem basit hemde bir o kadar hızlı şekilde yapılabilir. Her zeminin üst kısmında birbirinden farklı olan su kaçağı tespiti yöntemlerinin kullanılabilir olması bir avantaj gibi görülebilir. Bölgenin uygun olması ve bunun yanında yerin alt kısmında duyulması gerekli olan sesi herhangi bir şekilde etkileyecek olan etken maddelerin bulunmaması durumunda ise, sesi rahat bir şekilde dinleyebilir ve su kaçağı tespiti yönetiminden kesin olarak sonuç elde edebilirsiniz.

Ola ki yapmış olduğunuz tespitin iyi ve bunun yanında net olmasını istiyorsanız ilgili durum konusunda işin uzmanı olan bir firma ya da ekip ile çalışmanız sizlere önerilmektedir. Aksi olan bir durumu gerçekleştirecek olursanız su kaçağı tespiti konusunda çok daha zor ve kötü durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çünkü su kaçağı bulunan yerin onarımını yapabilmek için ilk önce su kaçağının yaşanmış olduğu bölgeyi iyi tespit etmelisiniz. Su kaçağı konusunda birden farklı yöntemin kullanılabilir olduğu gibi yine aynı şekilde su kaçağı tespiti için kullanılacak olan aletler içerisinde de onarma yöntemleri konusunda da farklılıklar yaşanmaktadır. Bundan dolayı sizlere en iyi hizmeti verebilecek olan firma ile yani İSO TESİSAT firmamız ile vakit kaybı yaşamadan iletişime geçecek olmanız sizin için daha daha avantajlı durumları içerecektir. Hem daha sağlıklı ve kolay bir su kaçağı tespiti yapabilir hemde tespit edilen su kaçağının onarımını çok hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bundan dolayı bizi tercih edin ve en iyi hizmeti sizlere sunmak için bize bu fırsatı verin. 

Tespit Aşamasında Tadilat İşlemi Çıkıyormu?

Su kaçağı tespiti aşamasında herhangibir tadilat işlemleri ile karşılaşmanız söz konusu değildir. İso tesisat olarak akustik dinleme, termal kamera ve pimaş içi görüntüleme kameralarımız ile günün her saatinde su kaçağı tespiti yapılabilir. Komşularınız ve ev halkı bu çalışmadan dolayı kesinlikle rahatsız olmazlar. Tespit sonrası yapılacak çalışma hakkında sizinle değerlendirme yapılarak hareket edilir.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Son zamanların en sık sorulan ve merak edilen sorularından birininde su kaçağı nasıl anlaşılır? olduğunu görüyoruz. Öncelikle su kaçağı bulma konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir firmayı bu hizmeti almadan evvel çok iyi bir şekilde araştırmanız ve bu konu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Bunun yanında ilgili su kaçağı bulma sorunlarında herhangi bir yardımı almayı düşünmeden evvel alt dairenizde yaşayan kişi ya da kişilerin daireme sizin dairenizde su kaçağını olduğunu ve bundan dolayı da bizim dairemize su geldiğini düşünüyoruz demesinden sonra ilk yapacak olduğunuz şey vanayı kapatmak olsun. Peki su kaçağı nasıl anlaşılır? Daireniz ya da iş yerinize ait olan bütün vanaları kapatın. Eğer vanaların hepsinin kapalı olarak bulunmasına rağmen su saatiniz dönüyorsa su kaçağı olabilir. Ya da her ay düzenli bir şekilde ödeme yapıyor olduğunuz su faturanızda birden bire fiyat artışı olduğunu görmeniz de su kaçağı nasıl anlaşılır sorusuna net bir cevap olabilir. Bunun yanında ev ya da iş yerinizin duvarlarındaki sıvaların ve boyaların üzerinde kabarma görüyor, dökülmesini ve nemlenmiş olmasını görüyorsanız kesinlikle su kaçağı olabilir. Ayrıca yerde bulunan parkeler üzerinde kabarma, yosun oluşması, çürüme bulunması ya da süpürgeliklerin nedensiz yere yerinden kopması da su kaçağının olabileceğini göstermektedir. Bu şekilde görülen ya da hissedilen durumların kesinlikle su kaçağı konusunda etkili bir faktör olduğunu bilmelisiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?

1.Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en küçük detay bile bizden kaçmaz.
2.Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3.Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4.Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5.Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

 

Su Kaçağı Cihazlarla Nasıl Tespit Edilir?

Eski zamanlara bakıldığında su kaçağı bulma konusunda tek bir teknik bulunuyordu ve bu tekniği hepimiz biliyoruz. Elbette ki sırf bir su kaçağını bulabilmek için zaman zaman evimizin her yerinin kırıldığını görebiliyor ve bundan dolayı çok büyük maddi zararlar içerisinde bulunmamıza imkan sağlıyorduk. Fakat artık devir değişti ve su kaçağı tespiti konusunda cihazlar geliştirildi. Peki su kaçağı cihazlarla nasıl tespit edilir? İlk olarak su tesisatı içerisinde kullanılabilen test pompaları ile özel olarak üretilmiş olan dinleme cihazları sayesinde su kaçağının oluşmuş olduğu bölümün tespit edilmesi gayet kolay hale gelmiştir.

Su tesisatları içerisinde iki farklı şekilde durumla karşı karşıya kalınabilir ve bu durumda ise sıcak suyun kaçak yapıyor olması konusunda ilgili durum için özel üretilmiş olan termal kameralar sayesinde bu su kaçakları bulunmaktadır. Su kaçağı cihazlarla nasıl tespit edilir ve nasıl yapılır? Pis su kaçaklar konusunda ise kamera sistemlerinden yararlanılır. Kamera sistemleri sayesinde gider borularının görüntülenmesi halinde atık su borularının geçmiş olduğu pimaş boruları çok rahat bir şekilde gözlem halinde tutulur ve bu şekilde pis su giderlerinde oluşan su kaçakları çok rahat bir şekilde bulunabilir. Bu şekilde birden fazla teknik destek geliştirilen su kaçağı konusunda daha farklı cihazlar ve yöntemlerde bulunmaktadır. Sizde su kaçağı cihazlarla nasıl tespit edilir ve nasıl yapılır konusunda yardım almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Modern cihazların kendini aşan seviyeleri sayesinde her alanda olduğu gibi tesisat alanında da kolaylıkların gelmesi sağlamıştır. Kameralı Su Kaçağı Tespiti ile birlikte özellikle su kaçağı konusunda profesyonel işler yapan ve insanların masraf harcamalarını miliminize eden firmalar için, her açıdan faydası olan bu cihazlar ile kırımadan dökmeden problemin çözümüme ulaşılmaktadır. İşlemleri yapılrken başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan cihazlarımız sayesinde su kaçağı nereden kaynaklandığının bizim için bir önemi olmamakla birlikte en kısa sürede tespit edilmektedir. Hızla ve büyüyen inşaat sektörü ve tekneloji ile birlikte Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı oldukça faydalı ve en çok ihtiyaç duyulan işlemlerin başında olduğunu söyleyebiliriz. 7/24 arayabileceğiniz firmamızdan konu hakkında her zaman bilgi ve deneyimin farkını yaşamak için iletişime geçebilirsiniz.

Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti

İso Tesisat su kaçak tespiti firması, fazla su kayıplarını, sızıntı tespitleri ve boru durumu değerlendirmesi için akustik tabanlı teknolojileri uygulayarak akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Modern sensör ve kamera teknolojileri ile, firmanın alt yapı sistemi, profesyonel uzman tesisat ustası kadrosu ile su kaçağı yerini kırmadan tespit etme yeteneğindedir. Yapınızda su tesisat kaçağı varsa hiç kırmadan tespitediyoruz. Gizli su sızıntısını bulmak için yüklü maliyetler ödemek zorunda kalmayacaksınız. akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti bizim işimizdir. Uzman servis hizmetimizden yararlanarak daha az maliyetle su borusundaki kaçakları onarımını yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. Akustik dinleme cihazı ve kameralı ekipmanlar ile su sızdıran bölgenin yerini tespit edip onarımını kendimiz yapıyoruz. Yerin 2 metre altından su kaçağını noktasal bulan ekiplerimiz firmamızın kuruluşundan beri aynıdır.

Gizli Su Kaçağı Tespiti

Gizli Su Kaçağı Tespiti için; Tüm vanalarınız kapalıyken de dönen su saatiniz varsa, binanızın iç borularında bir kırılma, çatlak olma ihtimalini gösterir. Genellikle gizli kaçaklar belirti vermez. Zaman zaman evlerinizdeki hafif rutubet kokusu, dökülen sıvalar gizli su kaçağına işaret etmektedir. Gizli kaçaklara önlem alınmazsa binayı içten çürütür. İsoteisat görülemeyen ama faturada kendini gösteren gizli su kaçağınızı dairenize zarar vermeden son model teknolajik cihazlar ile tespit edilir. İsotesisat gizli ve açık tüm su kaçaklarını kolayca tespit ediyor. Ekibimizin kullanmış olduğu modern cihazlar ile, evinizin tüm tesisatını dinler, borularınızın içini de görüntüler. Kısa sürede belirti veren su kaçaklarını ve ilerde sorun çıkarabilecek boruları size gösterir. Firmamız çalışanları gizli su kaçağı tespiti işinde profesyoneldir. Evinizi dağıtmadan kirletmeden, banyonuza, fayans ve küvete zarar vermeden sonuç odaklılık ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onarımını gerçekleştirir. Su faturalarınızda kullanım dışında olduğunu düşündüğünüz fazla ücretlerle süpriz yaşamayın tüm vanalarınız kapatım su saatin dönüp dönmediğini kontrol edin eğer su saatiniz dönüyorsa sizinde yapınızda gizli su kaçağı tespiti var demektir ve zaman kaybetmeden çözüme ulaştırmanız gerekmektedir.

Evinizde Gizli Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Dairenize veya iş yerinize ait tüm vanalarınkapalı olmasına rağmen su saatinin dönmesi.
Her ay rutin olarak ödeme yaptığınız su faturanızın aniden yükselişi.
Duvarlardaki sıva ve boyaların kabararak dökülmesi, nemlenmesi.
Parkelerde kabarma, yosunlanma, çürüme süpürgeliklerin yerlerinden çıkması.
Kombinizin devamlı su eksitmesi neticesinde devamlı kombiye su basmanız.
Rutubetlenme, bu saydıklarımız yaşam alanlarınızda gizli bir su kaçağının olabileceğini gösterir.

Artık Kırmaya Dökmeye Son

Su kaçakları ve ev ya da iş yerlerinde bulunan su kaçakları konusunda en çok korkulan, insanları çekinceli hale getiren durumların başında bu su kaçaklarının tespiti ve onarımı konusunda ki kırma dökme işlemlerinin artık sonuna gelindi. Bildiğiniz gibi eski zaman sistemlerine bakıldığı zaman hemen herkesin bildiği gibi bu eski sistemlerin en can alıcı noktalarının başında kırma dökme işlemleri geliyordu. Artık kırmaya dökmeye son Evet yanlış duymadınız, artık evinizde, iş yerinizde, firma ya da fabrikalar içerisinde bulunan su kaçaklarının tespiti ve onarımı konusunda kırma ve dökme işlemlerine sizlerde son verebilir, bu durum üzerine bulunan korkularınızdan kurtulma imkanını yakalayabilirsiniz.

İSO TESİSAT olarak sizlere artık kırmaya dökmeye son demeniz imkanını sağlıyor ve bu konuda rahat olmanız gerektiğini söylüyoruz. Son sistem teknoloji ürünlerimiz sayesinde evlerinizin, iş yerlerinizin firma veya fabrikaların içerisinde bulunan su kaçaklarını kırma dökme işlemleri yapmadan buluyor ve çok az bir işlem yaparak büyük işlere imza atıyor, sizleri su kaçaklarından kolay bir şekilde kurtarıyoruz. Sizde bu şekilde hizmet alabilmeyi ve artık kırmaya dökmeye son demeyi istiyorsanız daha fazla vakit kaybı yaşamadan bize ulaşın. Devamında ise sizlere verecek olduğumuz en kaliteli hizmetlerin tadına vararak kırmaya dökmeye son verin ve daha fazla maddi zarar içerisine düşmeyin. Hepsi ve çok daha fazlası için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Daireme Su Akıyor Ne Yapmalıyım?

İnsanların zaman zaman en büyük problemleri haline gelen ve genel olarak banyo tavanlarından akan sular olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayı daireme su akıyorsa ne yapmalıyım? Sorusu en sık şekilde sorulan soruların başında ve bu konunun belki de en can alıcı noktasında bulunuyor. Eğer su kaçağı olduğu düşülen bir daire içerisinde yaşıyorsanız ilk yapmanız gereken şey temiz su hattında bulunan vanaların kapatılmasıdır. Daire içerisinde bulunan su sayacının yanında bulunan vanaların kesin olarak kapatılması gerekmektedir. Daha sonrasında ise uzun bir süre boyunca bekleyin ve eğer tavan kısmından ya da diğer bölgelerden damlama azalması yaşandığı görünüyorsa bu durumda temiz su tesisatında su kaçağı olduğunu anlayabilirsiniz.

Daha sonrasında yani bunlara rağmen daireme su akıyorsa ne yapmalıyım? diye soracak olursanız sizlere daha iyi bir fikir verebiliriz. Bu durum içerisinde bulunuyorsanız kesinlikle profesyonel olarak sizlere destek olabilecek ve sorunlarınızı kökten çözebilecek olan tesisat firmalarından destek almanız gerekmektedir. Bu noktada ise karşınıza en iyi tesisat firması yani su kaçağı tespiti ve onarımı yapan firma olarak İSO TESİSAT firmamız çıkmaktadır. Bizlere bu ve buna benzer olan konular için ulaşabilir, gerekli olan işlemlerin en iyi şekilde hizmetini alabilirsiniz. Ayrıca bizimle bu işlemler için en uygun fiyatlara anlaşma sağlayabilir gereğinden fazla maddi yük altında kalma durumundan korunabilirsiniz.

Evim Sigortalı Su Kaçağı Tespiti İçin Ne Yapmalıyım?

Evlerinizin sigortalı olmasının su kaçağı tespitleri konusunda çok yararlı bir şekilde sizlerin hizmetinde bulunabileceğini söylemek mümkün. Bundan dolayı evlerinizin sigortalı olmasını ve bu şekilde bulunmasını sizlere öneriyoruz. Öyle ki günümüzün zaman zaman da olsa kötü bir durum ile karşımıza çıkabileceği en büyük olayların başında su kaçakları geliyor. Bundan dolayı su kaçaklarına ve su kaçağı tespit çalışmalarına karşı en iyi önlemi bu şekilde alabilirsiniz. Evim sigortalı su kaçağı tespiti için ne yapmalıyım? Sigorta şirketleri ile birlikte çalışan ilgili firmalar arıyor olabilirsiniz. Bu konu üzerinde ne yapmanız gerektiğini biliyor olabilirsiniz.

Bundan dolayı da telaş yapmadan bizim firmamız ile sigorta ekspertiz iş ortaklığı yaptığını söyleyebilir ve sizleri bu konuda rahatlatabiliriz. Evim sigortalı su kaçağı tespiti için ne yapmalıyım? sorusuna eğer eviniz sigortalı bir şekilde bulunuyorsa ya da kredi kullanımı gerçekleştirip mülk sahibi olmuş biriyseniz, tesisat konusunda yaşanacak olan sıkıntılarınızın maddi durum içerisinde sizden çıkmasını engelleyebilir ve su kaçağı tespiti ile onarımı konusunda herhangi bir parayı ödemeden kurtulma imkanına sahip olabilirsiniz. Sizlere bu konuda bize ulaşmanızı ve gerekli olan şartlar ile bunun yanında yine aynı şekilde gerekli olan bilgileri konuşup, en iyi hizmetleri en uygun şekilde alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bundan dolayı da bu sorunuza en net cevabı bizi aramak olarak verebiliriz.

Evimizde Su Kaçağı Varsa Ne Yapmalıyım?

Günlük olan yaşantımız içerisine bakıldığı zaman sık bir şekilde karşılaşmıyor olsak dahi zaman zaman karşı karşıya kalabilecek olduğumuz sorunların ya da olumsuz durumların başında evler içerisinde oluşabilecek su kaçakları durumu bulunmaktadır. Peki evimizde su kaçağı varsa ne yapmalıyız? Sizlere bu durum üzerine herhangi bir bilginiz bulunmuyorsa hiç bir şekilde en ufak bir müdahale yapmamayı öneriyoruz ve sadece ilk yapmanız gereken ve tek yapılması gereken şeyin evin su vanasını kapatmak olarak söylüyoruz. İlk yapacağınız şey evin su kaçağı durumları üzerinde evin su vanasını kapatmak olsun. Daha sonrasında ise evimizde su kaçağı varsa ne yapmalıyız? Sorusuna sizlere en net cevabı kesinlikle bizi aramalısınız olarak verebiliriz.

Çünkü iz ISO TESİSAT olarak sizlere bu konuda gerekli olan en iyi hizmetleri ve en kaliteli bilgileri sunuyoruz. Su kaçakları konusunda korkuyor olduğunuz konuların başında kırma ve dökme işlemlerinin bulunuyor olduğunu da çok iyi biliyoruz. Fakat artık bu korkunuzu yenmeniz gerektiğini ve bunun için bizi aramanız gerektiğini sizlere söylüyoruz. Çünkü son model ve son teknoloji uyumlu olan su kaçağı tespit cihazlarımız ile evinizin içerisinde bulunan su kaçaklarını tespit ediyor ve sizlere çok büyük kırma dökme işlemleri yapmadan su kaçağı giderme konusunda büyük bir hizmet veriyoruz. Bundan dolayı evimizde su kaçağı varsa ne yapmalıyız konusunda sizlere kesinlikle bizi aramanızı öneriyoruz.

 

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Evinde su kaçağı bulunduğunu düşünen ya da bu durumdan şüphelenen kişilerin en çok araştırdığı konuların başında ise su kaçağı tespit fiyatları geliyor. Su kaçağı tespit fiyatları konusunda sizlere birden fazla farklı şekilde fiyat verebilecek olan firmaların bulunması doğaldır. Çünkü su kaçağı ile ilgili hizmet veren firmaların aralarında fiyat karmaşası yaşandığı sürekli bir olarak görülmektedir. Bazı firmalar kendilerini su kaçağı tespit işlemleri konusunda uzman bir firma olarak gösterir ve sizden daha düşük fiyatlar alarak tespit işlemlerinin yapılması konusunda sizleri kendilerine çekebilir. Fakat su kaçağı tespiti konusunda işlerin bu şekilde yürümediğini sizlere söylüyoruz.

İlk olarak firma sizlere çok daha düşük bir fiyat aralığı verecek ve daha sonra sizin ilgili adresinize gelmiş olan, su kaçağı tespiti konusunda size yardımcı olacak olan usta sizlere illa ki bir miktar servis ücreti talebinde bulunacak ve bu fiyat sizlere söylenen fiyattan çok daha yüksek bir miktara ulaşacak. Su kaçağı tespit fiyatları konusunda sizlere 150 TL gibi oldukça ucuz bir fiyat aralığını veriyor ve bu konuda sizlerin en iyi şekilde hizmetinizde olarak, herhangi bir maddi zarar içerisine girmenize büyük bir engel oluyoruz. Bundan dolayı sizlerinde bizi tercih etmesi ve en ucuz olan fiyat aralığı ile en kaliteli hizmetleri alması gerekmektedir. Daha fazla vakit kaybı yaşamadan su kaçağı tespit fiyatları konusunda en düşük maliyetler ile en iyi hizmetleri bizden alın.

Su kaçağı tespiti fiyatı konusunda bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için en uygun fiyatları sunmakta olan firmamız. Bina tesisatında bulunan tüm su kaçağı tespit işlemlerini kısa sürede kolayca ortaya çıkartır. Kalitesi ve garantili hizmeti biz sizin ayağınıza getirelim, Su kaçağı tespiti fiyatı uygunluk garantisi ile kısa sürede tamir işlemlerini yürüterek siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmetler sunar. Kaçak bulma fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için İso Tesisat firmamız le iletişim kurabilirsiniz. İnternet ortamında gördüğünüz Ücretsiz servis 69 TL 79 TL gibi fiyatlarla sizi aldatmalarına izin vermeyin.

Su Kaçağı Konusunda Yardım Alacağınız Firmayı İyi Seçin

Su kaçağı sorunları ve olumsuz durumları ile karşı karşıya kalmış olabilir ve bu konuda herhangi bir bilgiye sahip olmadığınız için panik halinde bulunabilirsiniz. Fakat panik halinde olarak herhangi bir hataya sebebiyet vermeyin ve su kaçağı konusunda yardım alacağınız firmayı iyi seçin Öyle ki İstanbul içerisinde oldukça fazlar bir sayı içerisinde bulunan su kaçağı ile ilgilenen firma bulunuyor ve bu sayı her geçen gün git gide daha fazla artış gösteriyor. Bahsedilen bu firmaların hemen hemen hepsi direk kendi çalışan olarak hizmet sağlayan su kaçağı konusunda usta olan kişilerdir.

Yani buda demek oluyor ki su kaçağı konusunda yeterli bilgi, beceri, tecrübe ve profesyonellik seviyesine sahip olmayan kişilerin tahmini olarak su kaçağı tespit yöntemleri ile sizleri oyalıyor olduğu anlamına gelmektedir. Haliyle bu durum ise birden fazla İstanbul içerisinde yaşayan insanların, su kaçağı konusunda çözüm bulamama sebebi olarak rahatlıkla gösterilmesi mümkün bir şekilde bulunmaktadır. Bu kişilere su kaçağı tespiti yaptırıp daha sonra su kaçağının bulunduğu bölgenin onarımını yaptırdığı halde bir süre sonra tekrar bu bölge üzerinde su kaçağı olduğunu görmektedir. Bundan dolayı da su kaçağı konusunda yardım alacağınız firmayı iyi seçin ve asla ama asla bu konu hakkında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan kişiler ile herhangi bir su kaçağı tespiti ve onarımı işine el sürmeyin.

İstanbul Su Kaçağı Hizmet Bölgelerimiz

İSO TESİSAT olarak sizlere İstanbul içerisinde su kaçağı hizmeti konusunda birçok bölgede daha doğrusu İstanbul bölgesinin her ilçesinde hizmet veriyoruz. Sizler İstanbul su kaçağı hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi vermek istiyoruz. İSO TESİSAT olarak Avrupa Yakasına bağlı olan Arnavutköy ilçesi, Avıclar ilçesi, Bağcılar ilçesi, Bahçelievler ilçesi, Bakırköy ilçesi, Başakşehir ilçesi, Bayrampaşa ilçesinde hizmet veriyoruz. Ayrıca yine aynı şekilde Avrupa Yakası içerisinde bulunan Beşiktaş ilçesinde, Beylikdüzü ilçesinde, Beyoğlu ilçesinde, Büyükçekmece ilçesinde, Çatalca ilçesinde, Eyüp ilçesinde, Esenler ilçesinde, Esenyurt ilçesinde Fatih ilçesinde Gaziosmanpaşa ilçesinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul su kaçağı hizmet bölgelerimiz olarak yine Avrupa Yakası içerisinde kendisine yer bulan Güngören ilçesi içerisinde, Kâğıthane ilçesi içerisinde, Küçükçekmece ilçesi içerisinde, Sarıyer ilçesi içerisinde, Silivri ilçesi içerisinde, Sultangazi ilçesi içerisinde, Şişli ilçesi içerisinde,  Zeytinburnu ilçesi içerisinde sizlere en iyi şekilde su kaçağı hizmeti veriyoruz. Peki İstanbul su kaçağı hizmet bölgelerimiz sadece bu ilçeler ile sınırlı kalıyor olarak bir düşünce içerisinde bulunuyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü su kaçağı hizmet bölgelerimiz içerisinde İstanbul Anadolu Yakası ilçeleri de kendisine yer bulmaktadır. Yani sizlere Anadolu Yakası içerisinde bulunan Adalar ilçesinde, Ataşehir ilçesinde, Beykoz ilçesinde, Çekmeköy ilçesinde, Kartal ilçesinde, Kadıköy ilçesinde, Maltepe ilçesinde, Pendik ilçesinde, Sancaktepe ilçesinde, Sultanbeyli ilçesinde, Şile ilçesinde, Tuzla ilçesinde, Ümraniye ilçesinde, Üsküdar ilçesinde su kaçağı hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde İstanbul su kaçağı hizmet bölgelerimiz içerisinde bulunuyor ve su kaçağı hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar

 • İsotesisat

  Tüm vanalarınız kapalıyken de dönen su saatiniz varsa, binanızın iç borularında bir kırılma, çatlak olma ihtimalini gösterir. Genellikle gizli kaçaklar belirti vermez. Zaman zaman evlerinizdeki hafif rutubet kokusu, dökülen sıvalar gizli su kaçağına işaret etmektedir.

  18.2.2017 15:32:55
 • Ahmet Kerem

  Su kaçağı tespiti nasıl anlarım

  11.2.2017 21:35:35
 • İsotesisat

  Su Kaçağı firmaları arasında fiyat karmaşası sürekli vardır. Kimi kendini uzman firma diye iddia eden kişiler 80-90 TL gibi tespit fiyatı versede işin aslı böyle değildir. Adresenizi gelen su kaçağı tespit ustası mutlaka sizlere servis ücreti ile tespit ücretinin aynı olmadığını söyleyecek veya çeşitli başka faktörler öne sürüp rakamı yukarılara çekecektir. Su Kaçağı tespiti ortalama İstanbul fiyatları 150 TL ile başlayıp yukarılara doğru çıkmaktadır. Bu fiyatın içinde bilmeniz gereken sadece tespit işleminin olduğudur. Bulunan su kaçağının onarılması, tamiratı, kırıp dökme işlemi bu fiyatlara dahil değildir. Su kaçağı tespit firması seçerken bunu anlaşmanızın en başında konuşmanızda fayda vardır.

  7.2.2017 14:59:38
 • Abdulkerim Combo

  Su kaçağı tespitin sonraki işlemler ve ücretlendirme si konusunda yardımlarınızı rica ederim

  30.1.2017 18:47:27
 • İsotesisat

  Merhba Adem Bey, 1.Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en küçük detay bile bizden kaçmaz. 2.Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz. 3.Pimaş içi gözlem kameralalar ile su kaçağını %98 noktasal olarak tespit edilmektedir. Su kaçağı tespiti konusunda uzman takım arkadaşlarımızın deneyimi ve firmamızın garnatili hizmetini yaşamamız adına bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  30.1.2017 18:31:31
 • Adem ŞENTÜRK

  Merbaba Sayın Yetkili, Tesisat kaçaklarını hangi yolları izleyerek yapmaktasınız. Kesin noktasal çözüm varmadır.

  30.1.2017 18:27:09
 • İsotesisat

  Merhaba, Su kaçağı tespiti aşamasında karşılaşacağınız tüm konulara sitemizi gezerek anlayabilirsiniz. En önemlisi ise su kaçağı tespiti aşamasında dairenize herhangi bir zarar kesinlikle gelmemektedir.

  30.1.2017 18:24:30
 • Yuşa Uycar

  Su Kaçağı Tespiti aşamasında nelerle karsilasiriz

  29.1.2017 10:51:04
 • İsotesisat

  Sertap Hanım Merhaba, Su faturanızdaki artışın sebebi gizli su kaçağı olma ihtimalinin yüksek olduğu bir durumdur. Bunun yanı sıra rezervuarınızıda bir kontrol edmenizde fayda bulunmaktadır. Şayet rezervuarınızda herhengi bir problem yoksa mutlaka profesyonel olan isotesisat firmamız ile acil olarak iletişime geçmenizi öneririz.

  27.1.2017 00:56:44
 • Hatice Kaçar

  Su faturam 2 aydır yüksek geliyor bunun sebebi ne olabilir?

  27.1.2017 00:55:26
 • İsotesisat

  Merhaba Burcu Hanım, Su kaçağı tespiti yapılırken öncelikle kaçağın nerden kaynaklandığı hakkında ön bilgiler toplanır daha sonrasında adım adım yukarıda bahsi geçen konular takip edilir. Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı bulma Termal kamera ile su kaçağı bulma Pimaş içi görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır.

  27.1.2017 00:44:54
 • Burcu Tunca

  Su Kaçağı tespiti nasıl yapılmaktadır.

  26.1.2017 22:10:37
 • İsotesisat

  Merhaba Ekmeleddin Bey, Çağımızın getirmiş olduğu yüksek teknoloji ve tasarımlar sayesinde bir çok alanda yaşam standartlarımızı daha da yükselterek bize kolaylıklar sağlamaktadır. İso tesisat olarak kombi kaçakları ve sıcak su kaçaklarında termal kamera

  26.1.2017 16:18:59
 • Ekmeleddin SERT

  Merhaba, Termalkamera ile su kaçağı bulma işlemlerinizde nasıl bir yol izlemektesiniz.

  26.1.2017 14:23:43

-s2=su-kacagi-tespiti-s3=