Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye su kaçağı tespiti sızıntının yerini dışardan, bir fayansınızı bile kırmaya gerek olmadan tespit eden uzman çalışma arkadaşlarımız tek yerden müdahalede bulunarak soruna geri dönmemek üzere çözüm getiriyor. Günümüzde plastik boru ile yapılan su tesisatları bundan yaklaşık 20-30 yıl önce galvaniz borularla yapılmaktaydı. Zamanla çürüme ve kireçlenme olan demir – galvaniz tesisat boruları sızdırmaya başlarlar. Ancak plastik borudaki gibi kolay tespit edilemez bu sızıntılar. Çünkü boru çürümüşse aynı anda birçok noktadan su sesi gelir. Buda su kaçak tespitini imkânsız hale getirir.

Üstün teknoloji ile geliştirilen cihazlarla artık Ümraniye su kaçağı tespiti sırasında duvarlar ya da fayanslar kırılmadan su kaçağının yeri tespit edilmektedir. Bunu araştırabilmek için herhangi bir kırıp dökme gerektirmeden temiz su tesisatına manometresi bağlanır. Bu sayede kaçaklar hızlı bir şekilde tespit edilir. Küçük kaçaklar arasında test pompası yüksek basınçla bağlanarak anlaşılır.

Ümraniye su kaçağı tespiti çalışanları olarak kontrollerimiz esnasında su sızıntısı damlama şeklinde oluyorsa damlayan noktaya bakılarak nereye denk geldiği ölçülür. O bölgede yoğunlaşarak su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Temiz su kaçaklarında musluklar açık olmadığı halde sanki su akıyormuş gibi saat boşa dönebilir. Beton içerisinde veya fayans altında kalan tesisat borulardan su akıntısı olduğu için su sayacı dönüyor demektir. Kombi altından sıcak su vanası kapatılarak 1 dakika beklenip tekrar açıldığında su saatinde dönme oluyorsa sıcak suda kaçak var demektir.

Ümraniye Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Benzer Hizmetlerimiz: Ümraniye kaçak su tesisatı, Ümraniye kaçak tespit tesisatı, Ümraniye pimaş kaçakları, Ümraniye su kaçağı tespit cihazı, Ümraniye kırmadan su tesisatı, Ümraniye bulunamayan su kaçağı, Ümraniye su tesisatçısı, Ümraniye arıza tespiti, Ümraniye  evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz, Ümraniye kırmadan dökmeden su tesisatı, Ümraniye su kaçak testi, Ümraniye kaçak su nasıl onarılır. Ümraniye pimaş görüntülüme, Ümraniye cihaz ile su sızıntısı bulma,

Ümraniye Su Kaçağı Hizmet Bölgelerimiz 

Adem Yavuz Mahallesi Altınşehir Mahallesi Armağan Evler Mahallesi Aşağı Dudullu Mahallesi Atakent Mahallesi Atatürk Mahallesi Cemil Meriç Mahallesi Çakmak Mahallesi Çamlık Mahallesi Dumlupınar Mahallesi Elmalıkent Mahallesi Esenevler Mahallesi Esenkent Mahallesi Esenşehir Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hekimbaşı Mahallesi Huzur Mahallesi Ihlamurkuyu Mahallesi İnkılap Mahallesi İstiklal Mahallesi Kazım Karabekir Mahallesi Madenler Mahallesi Mehmet Akif Mahallesi Namık Kemal Mahallesi Necip Fazıl Mahallesi Parseller Mahallesi Saray Mahallesi Site Mahallesi Şerifali Mahallesi Tantavi Mahallesi Tatlısu Mahallesi Tepeüstü Mahallesi Topağacı Mahallesi Yaman Evler Mahallesi Yukarı Dudullu Mahallesi

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=umraniye-su-kacagi-tespiti