Tıkalı Pimaş Açma Erenköy

İstanbul Erenköyde Yapılan Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma İşlemi; İstanbul Erenköyde müşterimizin küvet tıkanıklığı neticesinde tarafımıza başvurmuş olup sorununu iletmiştir. Hızlı bir şekilde müşterimizin adresine ulaşılmış olup sorunlu bölgede yapılan keşif sonucu küvet pimaş hattına giden saç ve sabun artıklarının zamanla sertleşme sonucu giderin tıkandığı tespit edilmiştir. Tıkalı pimaş açma erenköy firmamız kırmadan son model cihazımız ile pimaş gideri açılmıştır.

Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=tikali-pimas-acma-erenkoy