Su Sızıntısı Nasıl Bulunur

Bir dairedeki Su Sızıntısı Nasıl Bulunur son teknoloji cihazlarımız ile firmamız tarafından kırmadan bulunmaktadır. Sızıntı bulma için geliştirilmiş özel cihazlar kullanan firmamız tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermektedir. Tesisatta su sızıntısı oluşması alt komşunuzun ve sizin huzurunuzu kaçırabilr. Sudan sebeplere teknolojik çözümler üreten firmamız su sızıntısı bulma cihaz sistemleri ile arızanın bulunduğu alan haricinde kırmadan su kaçağı tamiri yapmaktadır. 

Su sızıntısı nasıl bulunur, temiz su tesisatı ilk önce kontrol edilmektedir. Sızdırmazlık testleri uygulanan su tesisatı 10 - 15 dakika bekletilir bir sızıntı olup olmadığı bu süre zarfında ortaya çıkacaktır. Eğer sızıntı var ise zaten noktasını akustik dinleme cihazlarımız ile eğitilmiş personelimiz bulacaktır. Su sızıntısı yok ise gider bağlantıları kontrol edilecektir. Pimaş için özel olarak üretilmiş kamera sistemleri bağlantı noktalarından salınarak tesisat kontrol edilmektedir. Cihazla su sızıntısı bulma işlemini yapmak teknik bilgi ve profesyonellik isteyen bir iş olduğundan, teknoloji her ne kadar bu sektörde eskiye nazaran modern cihazların monte edilmesi ile birlikte farklı bir konuma gelmişsede, bilginin doğru şekilde kullanılmaması yine birçok sorunun yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden tespit işlemlerinde bilginin işin ehli olan kişilerin ellerinde daha kısa sürelerde ve daha sorunsuz şekillerde çözüme ulaştırılacağı mutlaktır. 

Profesyonel ve nokta atışıile tabir edilecek kadar yanılma payı olmadan kırmadan su kaçağı onarımına başlamadan önce ekipmanların eksiksiz ve ekipmanları kullanacak olan teknik personelin bu konuda tam eğitim almış olması gerekmektedir. Günümüzde kullanılan akustik, termal kameralı yöntemlerden yüksek oranlarda başarı sağlanabilir. Bu da müşterinin memnuniyetini üst seviyede tutar. Klasik yöntemlerde evlerin veya işyerlerinin adeta inşaat alanlarına dönmesi ve sizde uyandıracak etki ile korkulu rüyası haline gelmesi hali hazırda birçok müşterinin su kaçakları konusuna daha temkinli yaklaşmalarına sebep olmaktadır. 

Mutlak suretle hiç vakit kaybeden firmamız ile iletişime geçmeli ve problemin ana kaynağına ulaşmamız için bizden destek alabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı olup olmadığının farkına varmak için çeşitli alanları araştırmalı ve bu alanlardaki su birikintilerinin kalıcı olup olmadığına ve duvarlarda nemlenmelerin meydana gelip gelmediğine bakmanız gerekir. Ne var ki su kaçağı her zaman için kendini birikintiler ya da nemlenme ve küflenme ile göstermeyebilir. Yapılarda tesisat boruları duvarların içinden geçtiği için kimi zaman duvarın dışına sızmalar meydana gelmeyebilir. 

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-sizintisi-nasil-bulunur