Su Sızıntısı Bulma Ümraniye

Su sızıntısı bulma Ümraniye de cadde üzerinde bulunan TEDİ mağazasından yetkililer tavandan su akıntısı olduğunu belirttiler. açık adres alınarak yarım saat içerisinde adreste olduk. Su sızıntısı olan yer kontrol edilerek üst kata bakmak istedik. Üst komşularının evde olmadığını belirtmişlerdir. Su sızıntısı bulma ümraniye tüm ilçelerinede aynı zamanda hizmet verilmektedir.

Telefon trafiği sonucu üst komşularına ulaşılmıştır. Yarım saatlik bekleme sonucu üst katta bulunan gider pimaşlarından kamera ile su kaçağı tespiti yapılmıştır. kameradan alınan görüntüler sonucu pimaşlarda eğim olmadığı ve suyun pimaş hattında kaldığı gözlemlenmiştir.

Bunlara ek olarak dairede bulunan duşakabinlerin kenarlarında bulunan silikonların tamamen deforme olması sonucu duşakabinde yapılan duş esnasında tüm suyun zemine aktığı görülmüştür. Su sızıntısının olduğu pimaş hattı için müşteriye fiyat teklifi iletilmiş ve dönüşü sonucu pimaş hattı yenilenerek sorun çözümlenmiştir.

Kaçağın belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Ümraniye Su Sızıntısı Bulma Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su sızıntısı bulma ümraniye nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su kaçağı tespit, su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su sızıntısı tespit, İstanbulun tüm ilçelerinde aynı hizmet ve kalitede hizmet sunmaktayız.

1. Su tesisatı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-sizintisi-bulma-umraniye