Su Kaçağı Tespiti Üsküdar Ünalan Mahallesi

Üsküdar Ünalan Semtinde tesisat işleri ile uğraşan bir usta tarafımıza ulaşmıştır. Daire içerisinde su kaçağının olduğunu fakat su kaçağını bulamadığını belirtmiştir. adrese gittiğimizde klasik tesisatcıların yapmış olduğu gibi dairede sızıntının olduğunu düşündüğü alanları kırdığını gördük. Üsküdar Ünalan Mahallesi Su Kaçağı Tespiti.

Akustik dinleme cihazı ile yapılan kontroller sonucu su kaçağının olduğu yer tesisat ustasına gösterilerek ustaya su kaçağının olduğu yeri kırması istenmiştir. Usta tarafından kırılan alanda sızıntı görülmüştür. Binanın yeni yapılmış olmasına rağmen tesisatta çatlakların olabileceği tekrar kanıtlanmıştır.

Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Su Kaçağı Tespiti Ünalan Mahallesi Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti ümraniye nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su kaçağı tespit,

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-uskudar-unalan-mahallesi