Su Kaçağı Tespiti Küçükbakkalköy

Daha önce aynı binada aynı sorun yaşayan duyarlı bir müşterimiz tarafından komşusuna yardım etmek amacı ile bize ulaşan amcamızın komşuluk ilişkileri bakımından teşekkür ederiz. Adreste yapılan kontroller sonucu su kaçağının sıcak su hattında olduğu tespit edilmiştir. Su kaçağı tespiti küçükbakkalköy semtine verdiğimiz hizmet ile tüm İstanbul ilçelerine hizmet verilmektedir.

Mutfak dolabının altında olması nedeni ile mutfak dolabının alt tablası tekrar yapılacak şekilde kesilerek gerekli müdahale yapılmış olup müşterimizin alt dairesinin tavanın kabarmasına sebeb olan su kaçağı onarılmıştır. Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Su Kaçağı Tespiti Küçükbakkalköy Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti küçükbakkalköy nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su kaçağı tespit, İstanbulun tüm ilçelerinde aynı hizmet ve kalitede hizmet sunmaktayız.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-kucukbakkalkoy