Su Kaçağı Tespiti Kartal

Tarafımıza ulaşan müşterimiz alt katında bulunan dairenin tavanında küflenme olduğunun ve dairesinde su kaçağının olduğundan şüphelendiğini belirtmiştir. Müşterimiz ile randevuleşilerek adreste test pompoası ve akustik dinleme cihazı ile yapmış olduğumuz kontroller sonucu klozete su akışını sağlayan taharet musluğunun tam altında boru ek yerinde su sızıntısı tespit edilmiştir. Su kaçağı tespiti kartal da olduğu gibi tüm İstanbul ilçelerindede hizmet vermekteyiz.

Su kaçağı tespiti kartal da bulunan tek fanyans kırılarak yeni bir taharet musluğu takılmış olup müşterimizin su kaçağı problemi giderilmiştir.

Su akıntısının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Kartal Su Kaçağı Tespiti Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Kartal su kaçağı tespiti nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız.

1. Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-kartal