Su Kaçağı Tespiti Güngören

Güngören Mahallesinden tarafımıza ulaşan müşteri dairesinin alt kata su sızıntısı olduğunu ve alt komşunun tavanında kabarmalar olduğunu belirterek su kaçağının da kendisine ait olmadığını belirtmiştir. Su kaçağı tespiti Güngören de olduğu gibi tüm İstanbul ilçelerindede hizmet vermekteyiz.

Su kaçağı tespiti Güngören de yapılan keşif sonucu alt kata bakılmış ve yoğun bir şekilde su damladığı görülmüştür. Bizi çağıran müşteri sinirli bir şekilde sizi ben çağırdım ama benim dairemde kaçak yok diyerek kontrol edmemizi istemiştir. Ortam baya gergindi nedeni ise alt komşuların tavanlarından akan suyun üst komşuna ait olduğunu belirtmeleridir. Biz adrese gelmeden önce aralarında hararetli bir tartışma yaşandığı aşikardı.

Neyse bizim kontrollerimiz sonucunda su kaçağının kendisinde olduğunu tespit ederek tüm bu olumsuzluklara son vermek oldu. Su kaçağının kendisinde olduğunu bizim tespitimiz sonucu kabul eden müşteri tamiratını kendisi yaptıracağını belirterek servis ücretimizi  vererek bizi uğurlamıştır.

Kaçağın belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Güngören Su Kaçağı Tespiti Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti güngören nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su kaçağı tespit, İstanbulun tüm ilçelerinde aynı hizmet ve kalitede hizmet sunmaktayız.

1. Su tesisatı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-gungoren