Su Kaçağı Tespiti Güneşli

Güneşli ilçesinden internet yolu ile ulaşan müşterimiz daha önce başka bir firmaya yaptırmış olduğu su kaçağının tekrar akıttığı şüphesi ile bizimle iletişime geçmiştir. Su kaçağı tespiti Güneşli de olduğu gibi tüm İstanbul ilçelerindede hizmet vermekteyiz. İlgili adrese gidilerek yerinde tespit yapılmıştır. Müşterimiz öncesinde yaptırmış olduğu firmaya ulaşamamış ve mahallesinde bulunan tesisatcıya yaptırmak istemiş fakat tesisatcı şüphelenilen yerden test yapmadan kırmaya başlamış ve kaçağı tespit edemediğini bildirmiştir.

Akustik dinleme cihazı ile testler yapılmış olup su kaçağının olduğu alan tespit edilerek onarımı yapılmıştır. Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Su Kaçağı Tespiti Güneşli Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti güneşli nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su kaçağı tespit, su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su kaçağı tespit, İstanbulun tüm ilçelerinde aynı hizmet ve kalitede hizmet sunmaktayız.
 
1. Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

 

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-gunesli