Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Tarafımıza ulaşan müşterimiz alt komşusunun tavanından su sızıntısı olduğunu belirtmiş ve dairesinin kontrol edilmesi gerektiğini belirtmiştir. Su kaçağı tespiti Gaziosmanpaşa da müşterimizin adresinde yapılan test pompası ve akustik dinleme cihazı ile yapmış olduğumuz kontrol sonucu sıcak ve soguk su hattında kaçak tespit edilmemiştir. Su kaçağı tespiti gaziosmanpaşa da olduğu gibi tüm İstanbul ilçelerindede hizmet vermekteyiz. Su kaçağı gaziosmanpaşa ilçesinde olduğu gibi istanbulun tüm ilçelerinede hizmet verilmektedir.

Kamera ile pimaş hatları kontrol edilmiş olup pimaş hatlarında bulunan eğimlerin normal olduğu gözlemlenmiştir. Müşterimiz yaklaşık 2 ay öncesinde evini su bastığını belirtmesi üzerine parkeler kontrol edilmiş ve zeminde rutubetlerin olduğu görülmüştür. Zeminin suyu emdiğini ve damlama yöntemi ile alt kata suyu sızdırdığı tespit edilmiştir. Zemin kuruduktan sonra sorun ortadan kalkacaktır.

Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız.

1. Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-gaziosmanpasa