Su Kaçağı Tespiti Eyüp Gaziosmanpaşa

Müşterimiz bizimle irtibate geçmiş ve mahallesinde bulunan ve tanıdığını belirttiği tesisatcı tarafından su kaçağını tespit edemediklerini bildirmiştir. Adrese gittiğimizde mutfağın ortadan kırıldığını ve kırılan yerde herhangibir borunun olmadığını gördük. Eyüp gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti hizmet verdiğimiz gibi İstanbulun tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Dinleme cihazı ve modern ekipmanlar olmadan yapılmaya çalışılan onarımlar bireylerin evlerinde gereksiz kirlilik ve ekstra masraf yapmalarına neden olmaktadır. Akustik dinleme cihazı ile tespit edilmiş olup onarım işlemi gerçekleştirilmiştir.

Mutfak dolabının altında olması nedeni ile mutfak dolabının alt tablası tekrar yapılacak şekilde kesilerek gerekli müdahale yapılmış olup müşterimizin alt dairesinin tavanın kabarmasına sebeb olan su kaçağı onarılmıştır. Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Su Kaçağı Tespiti Eyüp Gaziosmanpaşa Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti eyüp gaziosmanpaşa nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su kaçağı tespit, İstanbulun tüm ilçelerinde aynı hizmet ve kalitede hizmet sunmaktayız.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-eyup-gaziosmanpasa