Su Kaçağı Tespiti Beykoz

Su kaçağı tespiti Beykoz konak evlerinden tarafımıza ulaşan müşterimiz banyosunda gömme rezervuarın altında bulunan fanyansta yeşerme olduğunu ve alt kattaki komşusun tavanındada aynı şekilde kabarmalar olduğunu belirtmiştir. Su kaçağı tespiti beykoz da olduğu gibi tüm İstanbul ilçelerindede hizmet vermekteyiz.

Adreste yapılan kontroller sonucu kaçak olmadığı anlaşılmıştır. Yani müşterimizin sıcak ve soğuk su hatlarında kaçak yoktu. Bunun üzerine kamera ile klozetin çıkışı kontrol edilmiş olup sorunun gömme rezervuarın alt kısmında bulunan su tahliye çıkışında olduğu tespit edilmiştir. İlgili boru silikon ile su akışının kesilmesi sağlanmış olup servis sonlandırılmıştır.

Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır.Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Beykoz Su Kaçağı Tespiti Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Beykoz su kaçağı tespiti beykoz nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız.
 
1. Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-beykoz