Su Kaçağı Tespiti Beykoz Kandilli

Tarafımıza ulaşan müşterimiz ile randevuleşip adresine gidilmiştir. Adreste yapılan kontroller sonucu su kaçağı tespit edilmiştir. Bina yapısı itibari ile eski sistem alışımlı aleminyum kaplamalı boru ve boruların altına yapılan strafor sonucu akustik dinleme cihazı ile basınç pompası bağlanmasına rağmen su kaçağının tespiti zaman almıştır. Su kaçağı tespiti beykoz kandilli de olduğu gibi İstanbul tüm ilçelerine hizmet verilmektedir.

Aynı zamanda binada su ve pis su giderleri için alan oluşturularak tek bir hattan bağlantı yapılmış ve yapının WC kısmına denk gelen arka kısmında kod farkı oluşturularak tamamlanmış olan yapılarda su kaçağı tespiti zaman almaktadır. Müşterimizin adresinden su kaçağının yapılması için randevuleşilerek adresten ayrıldık. 02.02.2016 salı günü adreste onarım yapılarak müşterimize teslim edilmiştir.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-beykoz-kandilli