Su Kaçağı Tespiti Başakşehir

Müşterimizin adresinde ilk olarak gözlemlediğimiz durum salon tavanında kabarmaların olamasıydı. Daire içerisinde yapılan kontroller sonucu müşterimizin herhangibir su kaçağının olmadığı tespit edilmiştir. Müşterimizin dairesi dublex olması nedeni ile üst katta bulunan açıkbalkonu kontrol edilmiştir. Su kaçağı tespiti başakşehir ekibi olarak su kaçaklarına son vermek görevimizdir.

Müşterimizin yakın zamanda dublex balkonuna komple izolason yaptırdığını bildirmesi sonucu teras balkonunda bulunan pimaşlara kamera sistemi ile görüntüleme yapılmıştır. Yapılan bu çalışma sonucu pimaş hattınında kırık tespit edilmemiştir. Son olarak terasta bulunan pimapen kapı kenarlarına su tutulmuştur. Tutulan suyun kenarlara yapılmayan izalasyondan kaçırdığı tespit edilmiştir. ilgili alanlara sudan etkilenmeyen silikon yardımı ile müşterimizin su kaçağı sorunu çözümlenmiştir.

Duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana gelir. Zira duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebep verir. Kombinizin devamlı su eksiltmesi su kaçağının belirtisi olabilir. Fark etmediğiniz takdirde kombiniz dairenize yeterli ısıyı sağlamayacak olup ileriye dönükte kombiniz başınıza istenmeyen maliyet ve sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca alt komşunuzun tavanında su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor demektir. Çünkü sızıntı sizin dairenize değil alt daireye sızıntı yapıyor olabilir.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti başakşehir nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su kaçağı tespit, İstanbulun tüm ilçelerinde aynı hizmet ve kalitede hizmet sunmaktayız.

1. Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-basaksehir