Su Kaçağı Tespiti Ataşehir

İnternet üzerinden tarafımıza ulaşan müşterimiz banyosundan alt kata su sızıntısının olduğunu belirtmiştir. Detaylı bilgi alınarak müşteriden açık adres alınmış ve 2 saat sonrasına randevu verilmiştir. Su kaçağı tespiti Ataşehir de olduğu gibi tüm İstanbul ilçelerindede hizmet vermekteyiz. Müşterimizin adresinde detaylı kontroller yapılmış olup su kaçağına ilişkin bir bulguya rastlanmamıştır. Daha sonrasında sıcak su tesisatına basınç pompası bağlanıp kombi girişi kör tıpa ile kapatılıp sıcak suyun kombi ile bağlantısı kesilmiştir.

Basınç pompası ile borulara basınç verilip tekrar dinleme yapılmıştır. Dinleme sonucu kaçak yeri tespit edilip alan kırılmış ve karşımıza dirsek ile kaynatılması gereken alanı tesisat ustasının rekorlarla bağladığı görülmüştür. rekor bağlantısından su kaçağı dirsek kaynatılarak tamamlanmıştır. Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan istenmeyen kokulardır. Siz de dairenizde oluşan istenmeyen kokuları hissediyor yanlız bunun sebebinin ne  olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde su sızıntısı olma ihtimali yüksektir. Çünkü tesisat üzerindeki görünmeyen su sızıntısı biriktikçe küflenmeye yol açar ve istenmeyen kokulara neden olur.

Su Kaçağı Tespiti Ataşehir Nasıl Çalışıyoruz ?

İso tesisat olarak firmamız uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti ataşehir nasıl çalışıyoruz konusunda profesyonel ekip ve çözüm odaklı ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız. Su sızıntısı bulma, su tesisatçısı, kırmadan su kaçağı tespit, İstanbulun tüm ilçelerinde aynı hizmet ve kalitede hizmet sunmaktayız.
 
1. Su tesisatı kaçağı için test ve basınç pompaları kullanıyoruz en detay bile bizden kaçmaz.
2. Akustik dinleme cihazları sayesinde sadece kaçağın olduğu aladan çalışma yaparak hizmeti tamamlıyoruz.
3. Pimaş içi gözlem kameraları ile gider hatlarını kontrol ediyoruz.
4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattında olan su kaçaklarını buluyoruz.
5. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz.

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=su-kacagi-tespiti-atasehir