Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir su kaçağı tespiti deneyimli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Su kaçağını bulma deneyimli personel işidir. Kırmadan, dökmeden ve tesisatınızı komple yenilemekten kurtulacaksınız. Ataşehir su sızıntı tespiti ile ilgili yaptığımız çalışmalarda su kaçakları ev ve iş yerlerimizde görüntüsünü bozuyor ve sağlığımıza zarar veriyor. Su kaçaklarının tadilata gerek olmadan kırmadan yapılması önemlidir. Şirketimiz Su kaçaklarının tespiti deneyimi ile teknolojiyi birleştirerek size en kısa zamanda çözüm üretiyor ve yanlış uygulamalar sonucunda doğabilecek kırma dökme gibi zararlardan kurtarıyor. 

Ataşehir su kaçağı tespiti işleminin yapılmasında cihazlar çok önemlidir. Kamera ile yapılan kaçak bulmaya ek şekilde uygulanan diğer cihaz akustik dinleme verici cihazlardır. Bu aygıt kullanmadan önce borular içerisine yüksek basınç verilir. Elbette bu borularınıza ziyan vermeyecek şekilde işlem yapılır. Sonrasında yüksek basınçlı su test pompası yardımı ile verildikten bir süre sonra su kesilerek boru içi dinleme yapılmaya başlanır. Zemine sabitlenen akustik dinleme cihazı ile su sızıntısı yahut kaçak suyun sesi takip edilir.

Önemli olan bu su kaçak tespitini işinin ehli ustalara yaptırmaktır. Ataşehir su kaçağı tespiti  yapılması için nem ölçerek kaçak bulma yöntemi, kaçak tamir kimyasalı yöntemi, kırmadan kaçak bulma yöntemi, hava basıncı ile su kaçağı bulma yöntemi, su basıncı ile kaçak tespit yöntemi, kamera ile görüntüleme yaparak kaçak bulma yöntemi, termal kamera ile kaçak bulma yöntemi, boyalı su ile kaçak bulma yöntemi sayesinde siz de kırmadan su kaçağı tespiti yaptırın ve kabaran su faturalarınızın nedenini daha iyi anlayın. 

Ataşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Ataşehir kırmadan su kaçağı bulma bir çok kişi, ne yazık ki temiz ya da atık su kaçağı tespitinin bu şekilde olduğundan haberdar değil. ekibimiz teknolojinin bu şekilde gelişmesinin bilinmemesi hala bu tespitlerin tesisatın olduğu yerlerin kırılarak yapıldığına neden olmaktadır. Kamera ile yapılan su kaçağı bulmaya ek şekilde uygulanan ikinci donanım akustik dinleme verici cihazlardır. Akustik dinleme cihazını kullanmadan önce su tesisatına basınç verilir. Elbette bu borularınıza ziyan vermeyecek şekilde ayarlanır. Daha sonra bu yüksek basınçlı su verildikten bir süre sonra su tesisatına gider su hattı kesilerek boru içi dinleme yapılmaya başlanır. Zemin üzerinden akustik dinleme cihazı ile su sızıntısı yahut kaçak suyun sesi takip edilir.

Ataşehir kırmadan su kaçağı bulma akustik dinleme cihazı ile etraftaki her sesi izole ederek su sesini filtreleyen ve frekansını yükselten bu cihazlar pahalı bir teknoloji ürünü olduğu için hemen hemen her firma ne yazık ki bu uygulamayı kullanmamaktadır. Cihazla su kaçağı tespiti için başarılı ve kesin sonuç alabilmek için kaliteli cihaz kullanması ve ustaların tecrübesi önemlidir. İstanbul gibi yoğun nüfus artışı ve düzensiz yerleşimin yaşandığı, yorgun ve yaşlanmış metropoller de ne yazık ki bu tür su kaçakları çok fazla yaşanmaktadır. İstanbul Su ve Kanalizasyon İşleri (İSKİ) eski olan tesisatları her ne kadar yenilemeye gayret gösterse de şehir de eski tesisatlar da mevcut durumda.

Ataşehir kırmadan su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri üstün teknolojiye dayalı cihazlarla gerçekleştirilmektedir. Su kaçaklarını cihazla yaptırmak yerine klasik yöntemde temiz su tesisat borularında ki sıkıntıyı çözebilmek adına, duvarlarınız kırılmaya başlanacaktır. Ustanız sıkıntının yerini doğru tespit edebilmişse fazla bir kaybınız olmayacaktır. Deneyimsiz ve ekipmansız ustalar ilk denemede başarısız olacaktır ve duvarlarınızda zaman geçtikçe büyüyen delikler açılmasına neden olabilir ve ne yazık ki komple tesisatınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Önerimiz, banyonuz da su kaçağı olduğunuzu düşünüyorsanız siz de cihazla su sızıntı tespiti yaptırın.

Ataşehir Kamerayla Su Kaçağı Bulma

Benzer Hizmetlerimiz: Ataşehir kaçak su tesisatı, Ataşehir kaçak tespit tesisatı, Ataşehir  pimaş kaçakları, Ataşehir su kaçağı tespit cihazı, Ataşehir kırmadan su tesisatı, Ataşehir bulunamayan su kaçağı, Bağcılar su tesisatçısı, Bağcılar arıza tespiti, Ataşehir evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz, Ataşehir kırmadan dökmeden su tesisatı, Ataşehir su kaçak testi Ataşehir kaçak su nasıl onarılır. Ataşehir pimaş görüntülüme, Ataşehir cihaz ile su sızıntısı bulma,

Ataşehir Su Tesisatçısı Hizmet Bölgelerimiz

Aşık Veysel Mahallesi Ataşehir Atatürk Mahallesi Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Barbaros Mahallesi Esatpasa Mahallesi Fetıh Mahallesi İçerenköy Mahallesi İnönü Mahallesi Kayışdağı Mahallesi Küçükbakkalköy Mahallesi Mevlana Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mustafa Kemal Mahallesi Örnek Mahallesi Yeni Çamlıca Mahallesi Yeni Sahra Mahallesi Yenişehir Mahallesi

Soru Sor veya Yorum Yaz

Soru ve yorumlarınızı foruma girebilirsiniz. Zorunlu alanlar *

Yorumlar


-s2=blog-s3=atasehir-su-kacagi-tespiti